Piektdiena, 12. janvāris, 2024

Injekcijas: skaistumam un veselībai

Skaistumkopšanā mūsdienās plaši izmanto dažādus injekciju veidus, lai ātri un efektīvi atjaunotu un uzlabotu ādas izskatu. Tomēr ir kāds specifisks skaistumkopšanas injekciju veids – mezoterapija. Tā apvieno gan skaistuma, gan veselības aspektus. Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kas ir mezoterapija un kādos gadījumos to ir vērts izmantot.

Kas ir mezoterapija?

Mezoterapija ir minimāli invazīva procedūra, kuras laikā ar ļoti tievas adatiņas palīdzību ādas virsējā un vidējā slānī tiek ievadītas tādas bioloģiski aktīvās vielas kā vitamīni, minerālvielas, aminoskābes un citas, kas tiek individuāli piemeklētas, izvērtējot katra klienta vecumu un indikācijas. Unikālo preparātu sastāva dēļ šī procedūra vienlaikus ir gan kosmētiska, gan ārstnieciska, kas ne tikai novērš pirmās ar vecumu saistītās ādas izmaiņas, bet arī dažādus izskata un veselības trūkumus.

Mezoterapija veselībai un skaistumam

Mezoterapijas efekts tiek panākts, pateicoties ievadāmo vielu sastāvdaļu iedarbībai un pašai injekcijai. Procedūras laikā āda no smalkās adatiņas saņem mikrotraumas, kas aktivizē šūnu vielmaiņas procesus un āda pati sāk ražot vairāk kolagēnu un elastīnu, kas uzlabo tās vispārējo stāvokli, padara to elastīgāku un ļauj atbrīvoties no sīkajām grumbiņām. Procedūra uzlabo arī ādas tonusu. Tā ir izcila skaistumkopšanas procedūra cilvēkiem ar pirmajām novecošanās pazīmēm, jo samazina smalkās krunciņas, novērš pigmentācijas izmaiņas, palielina ādas elastību, tādējādi uzlabojot kopējo ādas izskatu. Bet tie nav vienīgie mezoterapijas ieguvumi.

Uzturvielas un ādas veselība

Mezoterapija ne tikai labvēlīgi ietekmē ādas izskatu, bet arī nodrošina ādu ar nepieciešamajām uzturvielām. Vitamīni, minerālvielas, aminoskābes un citas bioloģiski aktīvās vielas, kas tiek ievadītas mezoterapijas laikā, uzlabo ādas veselību no iekšpuses, stiprinot tās struktūru un aizsargājot no ārējiem kaitējumiem.

Sāpes un iekaisumi

Mezoterapija bieži tiek izmantota, lai ievadītu medikamentus tieši problēmu zonās, mazinot sāpes un iekaisumus. Ārstnieciskie komponenti mezoterapeitiskajās injekcijās, var palīdzēt mazināt sāpes locītavās un muskuļos, ko rada sadzīves un sporta traumas, dažādas balsta – kustību sistēmas un citu orgānu saslimšanas.

Vispārējā veselība

Mezoterapijai ir labvēlīga ietekme kopumā uz cilvēka vispārējo veselību. Jau iepriekš minētās aktīvās vielas pozitīvi iedarbojas uz visu organismu, veicinot veselības un labsajūtas uzlabošanos. Speciālisti uzsver, ka mezoterapija nav domāta tikai skaistumam, tā palīdz uzturēt veselu ķermeni un možu garastāvokli. Kopā ar veselīgu dzīvesveidu mezoterapija palīdz ilgāk saglabāt jaunību un veselību.

Efektīvākam vizuālajam tēlam jeb skaistumam

Ja prioritāte tomēr ir skaistums, tad der apsvērt sejas korekciju ar filleriem jeb pildvielām, kurām ir dabiska izcelsme. Tā ir efektīva skaistumkopšanas procedūra, kuras laikā ar injekciju palīdzību var koriģēt sejas ovālu, asimetriju, izlīdzināt grumbas, krunciņas un rētas, tostarp arī kakla un dekoltē zonā. Iespējams pacelt noslīdējušu sejas ovālu un mutes kaktiņus, palielināt lūpu apjomu. Procedūras ietekmē āda tiek mitrināta, uzlabojas tās elastība un struktūra.

Filleru injekcijas ilgums var svārstīties no 30 minūtēm līdz pusotrai stundai. Savukārt injekcijas iedarbības ilgums ir atkarīgs no izvēlētajām vielām un filleru ievadīšanas zonas.

Pirms jebkādu ārstniecisko procedūru uzsākšanas, tai skaitā, mezoterapijas un filleru injekcijām, ir nepieciešams konsultēties ar ārstu. Šādas procedūras ir jāpielāgo katram individuāli, tāpēc konsultācijas laikā ārsts novērtēs vispārējo veselību, fiksēs galvenās problēmas un ieteiks efektīvākos risinājumus to mazināšanai vai novēršanai. Atšķirībā no plastiskās ķirurģijas, injekcijas rada minimālu diskomfortu un rezultāts ir ātri redzams. Ir taču vērts painteresēties vairāk par šīm skaistumkopšanas procedūrām!

Saistītie raksti:

Atzvani