Kādēļ izvēlēties mūs?
 • why us image

  Multidisciplināra pieeja

  Mūsu komandu veido pieredzes bagāti plastikas ķirurgi, traumatologi ortopēdi, rokas ķirurgi, bērnu ķirurgi, anesteziologi, reanimatologi, ergoterapeiti un diagnostiskās radioloģijas speciālisti. Tas nozīmē, ka saņemsiet visu nepieciešamo speciālistu konsultācijas un palīdzību vienuviet.

 • why us image

  Augsta profesionalitāte

  Jums palīdzēs starptautiski pazīstami Latvijas vadošie plastikas ķirurgi un rokas ķirurgi, kas profesionālās zināšanas apguvuši un regulāri papildina ASV, Singapūras, Norvēģijas, Vācijas un Austrijas klīnikās. No mūsu enerģiskajiem speciālistiem mācās citi vietējie kolēģi – jūs būsiet patiesi drošās rokās!

 • why us image

  Komfortabli apstākļi

  Pēc operācijas jūs varēsiet netraucēti atpūsties mājīgās telpās, kur par jums rūpēsies pieredzējis un atsaucīgs personāls. Nodrošinām ērtu servisu, personīgu attieksmi un konfidencialitāti.

 • why us image

  Garantēta kvalitāte par pieejamu cenu

  Mēs nodrošinām augstu kvalitāti – strādājam pēc starptautiski atzītām metodēm (evidence based medicine), izmantojam tikai jaunākās tehnoloģijas, materiālus un aprīkojumu. Garantējam lielisku rezultātu, par kuru jūs nepārmaksāsiet!

 • why us image

  Pieejamība

  Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.60, iestāde ir brīvi pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 • why us image

  Darba laiks 24/7

  Mikroķirurģijas centrs strādā visu diennakti, jo ir vienīgā Latvijas ārstniecības iestāde, kur piešuj traumatiski zaudētas ķermeņa daļas. Jebkurā diennakts laikā jums ir pieejama kvalificētu speciālistu palīdzība.

Kosmētiskā ķirurģija

Kādas problēmas var risināt ar botulīna toksīna injekcijām?

Botulīna toksīns ir preparāts, ar kura palīdzību koriģē mīmikas krunciņas (samazinot mīmikas muskuļu aktivitāti) pieres, acu zonā, ap lūpām. Ar tā palīdzību var koriģēt hiperhidrozes jeb izteiktas sviedru izdalīšanās problēmu padusēs, pēdām un plaukstām. Botulīna toksīnu izmanto kakla muskuļu miorelaksācijai ar mērķi ārstēt migrēnu. 

Kā atšķiras krūšu pacelšanas un krūšu samazināšanas operācija?

T-veida mastopeksijas un krūšu redukcijas gadījumā operācijas grieziens un rētas, kuras paliek pēc operācijas,  tiešām ir līdzīgas  – tās ir enkurveida. Mastopeksijas gadījumā krūšu audi tiek pacelti un tiek evakuēta liekā āda. Krūšu redukcijas jeb samazināšanas gadījumā papildus tiek samazināti dziedzeraudi un zemādas taukaudi.

Vai plakstiņu korekciju var veikt lokālā vai vispārējā anestēzijā?

Plakstiņu korekcijas operāciju var veikt gan lokālā, gan vispārējā narkozē. 

Rokas ķirurģija

Cik ilgi pēc karpālā kanāla operācijas nevarēšu strādāt?

Jau no nākamās dienas jums jāuzsāk kustību izstrāde pirkstos,  pēc 2-3 dienām ar operēto roku var sākt veikt nelielus darbus – palīdzēt sapogāties, turēt karoti, dakšiņu. Ja esat biroja strādnieks un roka nav jāslogo, darbā var atgriezties pēc 3-4 nedēļām. Tomēr smaga fiziska darba strādniekiem jārēķinās ar 2-3 mēnešiem, kamēr plauksta atgūs darbaspējas.

Vai steroīdu injekcija (blokāde) ir kaitīga?

Vienreizēja steroīdu injekcija nerada steroīdu lietošanas blakusefektus, toties var ievērojami samazināt vai likvidēt pirkstu sāpes un tirpšanu. Tomēr būtu jāizvairās no atkārtotām injekcijām karpālājā kanālā. Cukura diabēta pacientiem injekcija var izraisīt īslaicīgu glikozes līmeņa paaugstināšanos.

Vai karpālā kanāla sindroms var pāriet bez operācijas?

Pētījumi liecina, ka 50% pacientu ar pirmreizēju karpālā kanāla sindromu gada laikā sūdzības mitējas un dzīves laikā neatkārtojas. Sliktāka prognoze ir tad, ja tirpst tikai viena roka, ir citas slimības, kā, piemēram, cukura diabēts vai vairogdziedzera saslimšanas. Karpālā kanāla sindroma gadījumos var palīdzēt fizioprocedūras, plaukstas fiksatora lietošana  naktī un steroīdu injekcijas.

Ārzemju viesiem

Latvijas Mikroķirurģijas centrs ir viena no lielākajām plastiskās ķirurģijas klīnikām Baltijā, kas sniedz palīdzību estētiskajā, rekonstruktīvajā un plaukstas ķirurģijā.

Katru gadu vairāki desmiti ārzemju pacientu izvēlas Latvijas Mikroķirurģijas centru, lai atgūtu veselību un skaistumu.

 

Image

Dr. Krauklis
Par krūts palielināšanas operāciju un bērnu barošanu

Kā veikt procedūru pie mums?
1Solis

Sazinies ar mums

Sazinoties ar Latvijas Mikroķirurģijas centru, pacientam nepieciešams norādīt precīzu dienu, kad plānota ierašanās Latvijā, lai varētu laicīgi ieplānot pirms operācijas konsultāciju, kā arī jānorāda plānotais uzturēšanās ilgums.

2Solis

Norādi vēlamo operāciju

Jānorāda vēlamā operācija, lai varētu ieplānot operācijas dienu, pirms un pēc operācijas perioda ilgumu, kā arī identificēt nepieciešamos papildus izmeklējumus.

3Solis

Veic nepieciešamās analīzes

Analīzes ir iespējams veikt Latvijā, vai arī savā mītnes zemē. Veicot analīzes savā mītnes zemē, ir jābūt norādei, ka tās ir derīgas 10-14 dienas un ka ir iespēja tās veikt arī ārzemēs. Nepieciešamās analīzes atšķiras atkarībā no procedūras anestēzijas veida.

lokālā anestēzija:

Ja pacients ir jaunāks/a par 40 gadiem, nepieciešams veikt pilnu asinsainu, urīna analīzi, kā arī norādīt asins grupu.

Ja pacients ir vecāks/a par 40 gadiem, nepieciešams veikt pilnu asinsainu, urīna analīzi, norādīt asins grupu, veikt EKG, bioķīmiju (ALAT, ASAT, bilirubīns, kreatinīns, Na, K).

vispārējā anestēzija:

Ja pacientam/ei ir paredzēta vispārējā anestēzija, ir nepieciešams veikt pilnu asins ainu, urīna analīzi, norādīt asins grupu, veikt EKG, bioķīmiju (ALAT, ASAT, bilirubīns, kreatinīns, Na, K), kā arī nepieciešama konsultācija pie anesteziologa, kurš var nozīmēt papildus izmeklējumus, ko varēs veikt uz vietas.

4Solis

Sazinies ar mūsu ārstiem

Pirms došanās uz Latviju, vēlams atsūtīt savam ārstam fotogrāfijas uz darba e-pastu. Katra ārsta e-pasts ir norādīts ārsta profilā, pilno profesionāļu sarakstu var apskatīt sadaļā “Mūsu profesionāļi”.

Mūsu profesionāļi
Konsultācijas

Konsultācijas ar ārstiem notiek Mikroķirurģijas centrā, Brīvības gatvē 410, 2. stāvā (ieeja no sētas puses, durvju kods: 2 un zvans).

Uz klīniku iespējams doties ar šādu sabiedrisko transportu:
1. tramvajs, 1., 14. autobuss, 4. trolejbuss – pietura “Mārkalnes iela”

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani