Trešdiena, 01. decembris, 2021

Žurnāls IEVA: Ballītē visskaistākā.

Žurnāls “Ieva”: “Ballītē visskaistākā!”

LMC Skaistuma klīnikas plastikas ķirurgi – Māris Krūmiņš, Marta Taurīte un Nonna Tomiševa stāsta par trīs skaistuma procedūrām, kas ļaus svētkus sagaidīt tā, ka pašai prieks uz sevi skatīties spogulī.

Plastikas ķirurgs Māris Krūmiņš: “Piemēram, ar filleru var brīnišķīgi aizpildīt grumbiņas, kas iet no deguna spārniņiem uz muti. Arī tās, kas veidojas zem lūpu kaktiņiem un liek tiem pamazām noslīdēt uz leju. Iedodot nelielu atbalstu, seja uzreiz izskatās jauneklīgāka un priecīgāka!Filleru procedūrām atkopšanās laiks ir viens no īsākajiem un ātrākajiem, tāpēc to mēdz dēvēt par pusdienlaika procedūru. Darbadienas vidū iespējams atnākt pie plastikas ķirurga un uzreiz gan iegūt konsultāciju, gan veikt procedūru un doties prom jau ar rezultātu.”

Plastikas ķirurģe Marta Taurīte:”Ar biorevitalizāciju sejas āda tiek padzirdīta un pabarota, uzlabojas tās kvalitāte, tā kļūst tvirtāka. Biorevitalizāciju veic ādas virsējos slāņos, tāpēc izlīdzinās sīkās krunciņas un nepilnības un āda tiešām uzreiz kļūst starojošāka. Tāpat kā gluda papīra lapa atstaro gaismu, bet saburzīta izskatās pelēcīga, arī āda – jo gludāka, jo mirdzošāka. Pat kosmētika uz mitrinātas ādas turēsies un izskatīsies labāk!”

Plastikas ķirurģe Nonna Tomiševa: ”Vietā, kur injicēts botulīna toksīns, tas daļēji paralizē muskuļa darbību. Muskulītis vairs nedarbojas un arī aizmirst, kā iepriekš ir kustējies, tāpēc grumbiņas izlīdzinās. Visbiežāk sievietes vēlas koriģēt pieres vertikālās un horizontālās grumbas, arī krunciņas ap acīm. Vēl var lieliski izlīdzināt tā dēvētās smēķētāju grumbiņas, kas veidojas ap lūpām. Sievietēm, kurām nepatīk, ka smaidot ir redzamas smaganas, arī to var pieregulēt ar botoksu. Atkarībā no tā, cik dziļa ir krunciņa, to var pilnībā izdzēst vai krietni mazināt.”

Saistītie raksti:

Atzvani