Liposkulptūra (lipofillings) - Sejas un ķermeņa korekcija ar tauku injekcijām

Sejas korekcijas ar tauku injekcijām procedūra tiek veikta gan ar mērķi estētiski uzlabot izskatu, gan novērst mīksto audu defektus, kas radušies traumu un operāciju rezultātā. Estētiskajos nolūkos tauku injekcijas veic tajās ķermeņa un sejas zonās, kas ir zaudējušas apjomu dabiskās novecošanas vai ķermeņa masas izmaiņu dēļ, kā arī gadījumos, kad ķermenim nepieciešams piešķirt papildu apjomu noteiktās vietās. Rekonstruktīvajā ķirurģijā lipofillingu izmanto mīksto audu vai sejas bojājumu vietās, kas radušās pēc operācijām un traumām. Tā kā lipofillings ir minimāli invazīva procedūra, izmantojot savus taukus, tad pretindikāciju gandrīz nav.

Pieteikties konsultācijai
Liposkulptūra (lipofillings) - Sejas un ķermeņa korekcija ar tauku injekcijām
1Solis

Piesakieties uz konsultāciju

Tās laikā pārrunājot vēlmes un vajadzības ar speciālistu varēsiet gūt skaidrību par iespējām, kā varat uzlabot savu veselību, justies skaisti un atgūt pašpārliecinātību.

2Solis

Veiciet drošu procedūru

Mūsu operācijas veiks kāds no mūsu piedzējušajiem ārstiem un ķirurģiem. Operācija ir vienu līdz divas stundas gara, kuras laikā jūs saņemat anestēziju.

3Solis

Atlabstiet, pieredzējušu profesionāļu rokās

Pēc operācijas veikšanas, jums būs jāpavada vidēji viena diena stacionārā, kur par jums parūpēsies mūsu personāls.

Operācijas informācija

Image

Dr. Anda Gaile- kā notiek sejas tilpuma atjaunošana?

Procedūras apraksts

Lipofillings jeb pašu tauku transplantācija ir procedūra, kurā tauki tiek noņemti no ķermeņa vietas, kur tie nav nepieciešami (piemēram, vēdera lipofillings vai apakšstilba lipofillings) un transplantēti vēlamajā ķermeņa zonā (krūtis, gurni, ir iespējama pat lūpu palielināšana ar taukiem). Estētiskajos nolūkos tauku injekcijas veic tajās ķermeņa un sejas zonās, kas ir zaudējušas apjomu dabiskās novecošanas vai ķermeņa masas izmaiņu dēļ, kā arī gadījumos, kad ķermenim nepieciešams piešķirt papildu apjomu noteiktās vietās. Rekonstruktīvajā ķirurģijā lipofillingu izmanto mīksto audu vai sejas bojājumu vietās, kas radušās pēc operācijām un traumām. Tā kā lipofillings ir minimāli invazīva procedūra, izmantojot savus taukus, tad pretindikāciju gandrīz nav.

Operācijas ilgums

1–2 stundas vai vairāk (atkarībā no veicamā darba apjoma).

Anestēzija

Vispārējā.

Ārstēšana

Veicot nelielas korekcijas (vēdera lipofillings, apakšstilba lipofillings utt.) – ambulatora, veicot liela apjoma korekcijas (ķermeņa lipofillings) – īsa stacionāra ārstēšanās.

Atveseļošanās

Pēc tauku atsūkšanas operācijas 2–3 nedēļas ir jānēsā piegulošs, elastīgs apģērbs, kas samazina tūsku, asinsizplūdumus, novērš nelīdzenas ādas veidošanos. Dažas dienas pēc lipofillinga operētajā vietā būs jūtams diskomforts, nelielas dedzinošas sāpes. Darbā var atgriezties pēc 1–2 nedēļām, lielāku fizisko slodzi var atsākt pēc 2–4 nedēļām, tūska un zilumi pilnībā izzūd 1–6 mēnešu laikā. Tauku injekcijas vietā pirmo dienu laikā vērojams apsārtums, lokāla tūska, asinsizplūdums, viegla notirpuma sajūta. Vienmēr jāatceras, ka, veicot lipofilingu, tiek veikta hiperkorekcija, jo statistiski 30–50% no pārstādītajiem taukiem neiedzīvojas un dabīgi uzsūcas.

Rezultāts

Lipofillings ir efektīva metode pacientiem, kuri vēlas veikt korekcijas ar sava organisma audiem. Lipofillinga metodes izmantošanas rezultātā novēro rētu kvalitātes uzlabojumu taukaudu injekcijas apvidū.

Speciālisti
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēts plastikas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
BUJ

Kādā anestēzijā tiek veiktas šādas operācijas?

Operācijas tiek veiktas vispārējā anestēzijā.

Vai pēc šīm operācijām vienmēr jāpaliek stacionārā?

Par nepieciešamību palikt stacionārā pēc lipofīlinga operācijas lemj Jūsu ārstējošais plastikas ķirurgs. Tas ir atkarīgs no:

  • operācijas apjoma,
  • operācijas  kombinēšanas ar kādu citu operāciju, 
  • no pacienta vispārējā veselības stāvokļa. 

Cik ilgs ir pēcoperācijas rehabilitācijas periods?

Būtu jābūt gatavam veltīt tam vismaz 2 nedēļas, kuru laikā sadzīst brūces, samazinās tūska un pazūd zemādas hematomas.

Operācijas cena

Tauku pārstādīšana sejā

1100-1300 €

Lipofillinga operācijas cenā ietilpst operācija, anestēzija, uzturēšanās stacionārā un sekojošu atlabšanas procesu izmaksas.

Tauku pārstādīšana

no 1300 €

Lipofillinga operācijas cenā ietilpst operācija, anestēzija, uzturēšanās stacionārā un sekojošu atlabšanas procesu izmaksas.

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani