Labioplastika - kaunuma lūpu korekcija (mazo)

Labioplastika jeb intīmā plastiskā ķirurģija ir kaunuma lūpu izmēra un formas korekcija. Tas ļauj noņemt asimetriju, mainīt to izmērus, piešķirot estētiskāku izskatu. Visbiežāk procedūra tiek veikta, lai novērstu iedzimtus defektus, pēcdzemdību un ar vecumu saistītas izmaiņas.

Labioplastika tiek veikta ne tikai ar ķirurģisku metodi, bet arī ar lāzerķirurģijas un injekciju procedūru palīdzību. Ārsts individuāli izvēlas tehniku, kas ļauj sasniegt vislabāko rezultātu.

Intīmā plastiskā ķirurģija tiek veikta galvenokārt estētiskā izskata uzlabošanai, turklāt ir arī medicīniski iemesli, piemēram, sāpes, valkājot cieši pieguļošu apakšveļu, bikses, ejot vai braucot ar velosipēdu. Visbiežāk sievietes vēlas veikt intīmo plastisko operāciju pēc grūtniecības un dzemdībām, kā arī tad, kad parādās ar vecumu saistītas izmaiņas. Taču nereti jaunām meitenēm tiek veikta operācija, lai atjaunotu kaunuma lūpu simetrisko formu un novērstu citus trūkumus.

Pieteikties konsultācijai
Labioplastika - kaunuma lūpu korekcija (mazo)
1Solis

Piesakieties uz konsultāciju

Tās laikā pārrunājot vēlmes un vajadzības ar speciālistu varēsiet gūt skaidrību par iespējām, kā varat uzlabot savu veselību, justies skaisti un atgūt pašpārliecinātību.

2Solis

Veiciet drošu procedūru

Mūsu operācijas veiks kāds no mūsu piedzējušajiem ārstiem un ķirurģiem. Operācija ir vienu līdz divas stundas gara, kuras laikā jūs saņemat anestēziju.

3Solis

Atlabstiet, pieredzējušu profesionāļu rokās

Pēc operācijas veikšanas, jums būs jāpavada vidēji viena diena stacionārā, kur par jums parūpēsies mūsu personāls.

Operācijas informācija

Procedūras apraksts

Kaunuma lūpu korekcija tiek veikta dienas stacionārā. Laika ziņā tas aizņem apmēram stundu, kopējais uzturēšanās laiks klīnikā ir no 2 līdz 3 stundām.

Procedūra sākas ar anestēziju. Atkarībā no indikācijām tiek izmantota vietējā anestēzija vai sedācija – medicīniskais miegs.

Tālāk, atkarībā no izvēlētās tehnikas, pacientam tiek veiktas filleru injekcijas, lipomodelēšana vai klasiskā kaunuma lūpu operācija. Pēdējā gadījumā ķirurgs veic audu izgriešanu ar skalpeli vai radioviļņu enerģiju, piešķir kaunuma lūpām nepieciešamo formu un uzliek kosmētiskās šuves. Pamatā tiek izmantoti diegi, kas nav jāizņem – tie paši dažu mēnešu laikā uzsūcas un laika gaitā pazūd pavisam.

Dažreiz mazo kaunuma lūpu korekcija tiek kombinēta ar klitoru un/vai vaginoplastiku – maksts samazināšanu. Tas ļauj sasniegt vēl estētiskāku rezultātu.

Operācijas ilgums

vidēji 1,5 stundas.

Anestēzija

lokālā, epidurālā vai vispārējā.

Ārstēšanās

ambulatora vai stacionāra.

Atveseļošanās

Kaunuma lūpu samazināšana tiek veikta bez hospitalizācijas, tāpēc pāris stundas pēc operācijas pacients var atstāt klīniku un atgriezties mājās.

Rehabilitācijas periods ilgst no 2 nedēļām līdz mēnesim. Pirmajās dienās dzimumorgānu rajonā var būt pietūkums, apsārtums un paaugstināta jutība. Šajā gadījumā nedrīkst būt stipras sāpes, asiņošana un citi sāpīgi simptomi.

Atkārtota pārbaude pie ginekologa parasti tiek nozīmēta 3.,14. dienā (ja nepieciešams izņemt šuves) un 30. dienā, lai kontrolētu dzīšanu.

Lielākā daļa pacientu viegli pārnes kaunuma lūpu plastisko operāciju un ātri atveseļojas pēc tās. Daudzi cilvēki atgriežas darbā nākamajā dienā pēc operācijas un dzīvo normālu dzīvi.

Rezultāts

Labiaplastika, kas tiek veikta kā samazināšanas operācija, ir vienreizēja, ilgstoša procedūrai. Ja vien neattīstās komplikācijas, jums, iespējams, šī operācija vairs nebūs nepieciešama. Uzlabojošai labiaplastikai ar injekcijām laika gaitā var būt nepieciešami papildu “pielāgojumi”.

Jums jāzin, ka, ja pēc procedūras izvēlaties dzemdēt bērnus, var tikt ietekmēti labiaplastikas rezultāti. Daudzi cilvēki izvēlas gaidīt, lai veiktu labiaplastikas operāciju, līdz viņi būs pabeiguši reproduktīvo dzīvi.

Speciālisti
Latvijas Mikroķirurģijas centra vadītājs. Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
BUJ

Kādā anestēzijā tiek veikta operācija?

Operāciju veic vispārējā narkozē, kombinējot ar lokālo anestēziju. 

Kur tiek lokalizēti griezieni?

Operācijas tehnikas un griezienu lokalizācijas vietas ir dažādas, tas ir atkarīgs no mazo kaunuma lūpu formas – kur ir izteiktāka hipertrofija, un no hipertrofijas pakāpes. 

Cik garš ir pēcoperācijas rehabilitācijas periods?

 Pēcoperācijas periodā būtu jārēķinās ar 4 nedēļām, kad nepieciešams ievērot ārsta sniegtās rekomendācijas, veicama brūču aprūpe. 

Vai pēc operācijas vienmēr veic ādas diegu izņemšanu?

Mūsdienās, ja nerodas īpašas situācijas, diegu izņemšana pēc mazo kaunuma lūpu korekcijas nav nepieciešama. Operācijas laikā tiek uzlikti pašuzsūcoši diegi. 

Operācijas cena

Mazo kaunuma lūpu korekcija (Labioplastika)

1200 €

The cost of labia surgery includes the price of labtoplasty, anesthesia, hospital stay and the costs of subsequent recovery processes. Depending on the duration of the operation, in particularly complex cases, an additional fee may be charged to the price of the operation on the labia.

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani