Augšlūpas korekcijas operācijas, Lūpu Korekcija

Lūpu plastiskā ķirurģija ir piemērota pacientiem, kuri nav apmierināti ar augšlūpas zonas garumu vai kuriem jau ir filleri, un kas vēlas, lai lūpas izskatītos apjomīgākas. Lūpu liftinga operācija sniedz pozitīvus rezultātus tiem, kas meklē pastāvīgu lūpu palielināšanas risinājumu un tiem, kuri vēlas samazināt attālumu starp lūpām un degunu.

Ar vecumu augšlūpas baltā daļa (no deguna līdz lūpas sarkanajai daļai) pagarinās, kļūst plānāka un atrofējas, noslēpjot augšējos zobus, kad mute ir atvērta. Lūpu plastiskā ķirurģija ļauj samazināt to augstumu un atjaunot sejas harmoniju. Operācijas laikā no augšlūpas zonas tiek noņemta liekā āda, lai samazinātu tās vertikālo garumu. Lūpu pacelšanas operācijas laikā tiek veikts iegriezums zem deguna, augšlūpas savienojuma vietā ar degunu. Caur šo griezumu tiek nogriezta liekā āda. Operāciju pabeidz, sašujot deguna pamatnes griezuma malas. Tādējādi tiek samazināts attālums starp augšlūpu un deguna pamatni, un augšlūpa virzās uz augšu. Pēc lūpu pacelšanas operācijas augšlūpa izskatīsies apjomīgāka. Tā kā šajā procedūrā tiek veiktas šuves zem deguna, pēc operācijas rētas nav redzamas.

Pieteikties konsultācijai
Augšlūpas korekcijas operācijas, Lūpu Korekcija

Ar augšlūpas pacelšanu  operāciju saprot augšlūpas baltās un sārtās daļas korekciju ar mērķi iegūt estētiskas proporcijas sejas apakšējā trešdaļā.

Estētiski seju horizontālā plaknē iedala trijās daļās . Sejas apakšējā trešdaļa ir zona starp deguna pamatni un zoda apakšējo malu . Ideālās proporcijas šai apakšējai sejas trešdaļai ir attiecīgi 1/3- no deguna pamatnes līdz augšlūpas apakšējai  malai  , bet 2/3no šī augšlūpas  apakšējās malas līdz zoda malai.

Apakšlūpas sārtās daļas vertikālais garums , ideālā gadījumā , ir divreiz lielāks kā augšlūpai. Maģiskā apakšlūpas un augšlūpas sārtās daļas attiecība ir 1,5:1 līdz 2:1.

Augšlūpas anatomiskās daļas:

1. Anatomiski ar augšlūpas balto daļu mēs saprotam audu zonu starp deguna bāzi jeb pamatni un augšlūpas sārto daļu.

2. Sārtā augšlūpas daļa jeb vermilion.

Augšlūpas korekciju veic gan jauniem pacientiem , gan vecāka gājuma pacientiem . Novecojot , rodoties audu izmaiņām , augšlūpas baltā daļa pagarinās , bet sārtā daļa zaudē apjomu un vizuāli sašaurinās .

Augšlūpas baltās daļas korekcijas operācijas ir dažādas un tās ir mērķētas uz noteiktu problēmu risināšanu.

1. “Kaijas spārnu “( gull-wings ) augšlūpas korekcija ir metode , kuras mērķis ir koriģēt augšlūpas sārtās daļas robežas un apjomu . Pamatā to veic pacientiem vecākiem par 60 gadiem .

2. “Buļļa-ragu “( bullhorn) augšlūpas korekcijas operācija . Visbiežāk pielietotā metode , kuras mērķis ir samazināt augšlūpas balto daļu un pacelt sārto daļu . Grieziena līnija ir tieši zem deguna pamatnes .

3. ‘Itāļu” augšlūpas korekcija – iepriekšējās operācijas modifikācija , kuras gadījumā ir divi nelieli griezieni zem katras nāss rajona . minimāla korekcija ar mērķi samazināt lūpas balto daļu

4. V-Y korekcija . Metodes mērķis ir palielināt lūpu sārtās daļas apjomu .

5. SMAS lūpu korekcija . Šo operāciju veic vienlaicīgi ar sejas korekciju .

6. Lūpu kaktiņu pacelšana .Veic pacientiem, kuriem anatomiski lūpu kaktiņi ir vērsti uz iekšu , radot skumju vizuālo tēlu . operācijas mērķis ir vizuāli pacelt lūpu kaktiņus .

Augšlūpas korekcija jeb pacelšana  piemērota pacientiem :

1. Apjoma piešķiršana plakanām vai plānām lūpām

2. Nepieciešams samazināt attālumu starp degunu un augšlūpas sārto daļu

3. Asimetrisku lūpu korekcija

Operācijas var veikt gan lokālā , gan vispārējā ( intubācijas) narkozē . Operācijas vidējais garums ir 45-60 min. Pēc operācijas pacients var doties mājās . Pēcoperācijas periods līdz pilnai brūču sadzīšanai vidēji 14 dienas .

 

Operācijas cena

Lūpu plastiskās operācijas izmaksas

Operācijas izmaksās ietilpst pašas operācijas, anestēzijas, slimnīcas uzturēšanās un turpmāko atveseļošanās procesu izmaksas. Īpaši sarežģītos gadījumos operācijas cenai var tikt piemērota piemaksa atkarībā no operācijas ilguma.

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani