Brahioplastika - roku iekšējās virsmas ādas plastiskā operācija

Brahioplastika ir plastiskās operācijas veids, pateicoties kuram tiek likvidēts liekais nokarenās ādas un taukaudu daudzums uz rokām plecu zonā. Šī korekcija kļūst nepieciešama ar vecumu, kad āda zaudē savu elastību un vairs netur formu, kas var radīt estētisku diskomfortu. Līdz ar to minētās deformācijas var veidoties intensīvas svara zaudēšanas rezultātā, kad samazinās tauku slānis un parādās lieks ādas apjoms. Parasti šāda problēma rodas rokas iekšpusē, lokalizēta apgabalā no pleca līdz elkonim.

Roku ādas pacelšana ļauj atjaunot tonusu, novērst pārmērīgi nokarenu ādu. Dažos gadījumos brahioplastika tiek veikta kombinācijā ar liposakciju, lai noņemtu liekos taukus, vai arī pati par sevi ir papildu procedūra šādas iejaukšanās rezultātā.

Pieteikties konsultācijai
Brahioplastika - roku iekšējās virsmas ādas plastiskā operācija
1Solis

Piesakieties uz konsultāciju

Tās laikā pārrunājot vēlmes un vajadzības ar speciālistu varēsiet gūt skaidrību par iespējām, kā varat uzlabot savu veselību, justies skaisti un atgūt pašpārliecinātību.

2Solis

Veiciet drošu procedūru

Mūsu operācijas veiks kāds no mūsu piedzējušajiem ārstiem un ķirurģiem. Operācija ir vienu līdz divas stundas gara, kuras laikā jūs saņemat anestēziju.

3Solis

Atlabstiet, pieredzējušu profesionāļu rokās

Pēc operācijas veikšanas, jums būs jāpavada vidēji viena diena stacionārā, kur par jums parūpēsies mūsu personāls.

Operācijas informācija

Roku ādas savilkšanas procedūras apraksts

Brahioplastika jeb roku ādas savilkšanas operācija tiek veikta pa posmiem un ietver ķirurģisko marķējumu uzlikšanu, antiseptisku ādas apstrādi korekcijas zonā, anestēziju, tauku atsūkšanu (tauku nogulšņu klātbūtnē), mīksto audu griezumu, nokarenas ādas izgriešanu, malu saskaņošana un šūšana.

Atkarībā no problēmas nopietnības operācijas veikšanai var izmantot dažādas ķirurģiskas metodes. Ar nelielu mīksto audu noslīdēšanu ķirurgs veic transaksilāro brahioplastiku, kurā iegriezums tiek veikts elipses veidā paduses rajonā, nokarājuma laukums tiek ķirurģiski novērsts.

Pēc sašūšanas rēta ir paslēpta padusē.

Ja ādas novājēšanas pakāpe ir nozīmīga, tiek veikta tradicionālā rokas brahioplastika. Piekļuve mīkstajiem audiem tiek veikta, izmantojot iegriezumu uz pleca iekšējās virsmas. Pievelkot vaļīgu ādu, ķirurgs veic T-veida griezumu, lai koriģētu nokarenu un elastīgāku ādu, griezumu veido S-veida.

Operācijas ilgums

1 – 2 stundas.

Anestēzija

Reģionālā vai vispārējā

Ārstēšana

Parasti ambulatora

Atveseļošanās

Pēc tauku atsūkšanas operācijas 2–3 nedēļas ir jānēsā piegulošs, elastīgs apģērbs, kas samazina tūsku, asinsizplūdumus, novērš nelīdzenas ādas veidošanos. Dažas dienas pēc operācijas operētajā vietā būs jūtams diskomforts, nelielas dedzinošas sāpes. Darbā var atgriezties pēc 2 nedēļām, lielāku fizisko slodzi var atsākt pēc 2–4 nedēļām, tūska un zilumi parasti pilnībā izzūd mēneša laikā.

Speciālisti
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēts plastikas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
BUJ

Vai augšdelma korekciju vienmēr veic tikai ar ādas griezienu palīdzību?

Augšdelmu korekciju var veikt ar: 

a) tauku atsūkšanas jeb liposakcijas metodi, 

b) ar liekās ādas ekscīziju, 

c) kombinējot abas metodes.

Kas rada augšdelma deformāciju?

Augšdelma formas izmaiņas ietekmē divi faktori: 

a) zemādas taukaudu pastiprināta hipertrofija,  

b) ādas turgora (tonusa) un elastīguma zudums, radot lieko ādas kroku. 

Vai pēc operācijas vienmēr būs labi redzamas rētas?

Pēc jebkuras ķirurģiskas iejaukšanās paliek rētas. Liposakcijas gadījumā tās ir nelielas, apmēram puscentimetru garas,  tās parasti mēģina noslēpt dabīgo kroku rajonā. Ja tiek veikta ādas ekscīzija, tad rēta būs korekcijas grieziena garumā un novietosies  augšdelmu un paduses iekšējās virsmās. 

Kādi ierobežojumi būs jāievēro pēcoperācijas periodā?

Pēc operācijas  pirmās divas nedēļas aktīvi dzīst brūces, samazinās tūska un zemādas asinsizplūdumi. Pēcoperācijas periodā jānēsā kompresijas veļa. 

Operācijas cena

Augšdelma ādas nostiepšana (Brahioplastika)

2700 €

Brahioplastikas cenā ietilpst operācijas, anestēzijas, slimnīcas uzturēšanās. Atkarībā no roku ādas nostiepšanas operācijas ilguma īpaši sarežģītos gadījumos operācijas cenā var tikt iekasēta papildu maksa.

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani