Sejas plastiskās operācijas. Kā kļūt 7 -10 gadus jaunākam.

Pieteikties konsultācijai
Sejas plastiskās operācijas. Kā kļūt 7 -10 gadus jaunākam.
1Solis

Piesakieties uz konsultāciju

Tās laikā pārrunājot vēlmes un vajadzības ar speciālistu varēsiet gūt skaidrību par iespējām, kā varat uzlabot savu veselību, justies skaisti un atgūt pašpārliecinātību.

2Solis

Veiciet drošu procedūru

Mūsu operācijas veiks kāds no mūsu piedzējušajiem ārstiem un ķirurģiem. Operācija ir vienu līdz divas stundas gara, kuras laikā jūs saņemat anestēziju.

3Solis

Atlabstiet, pieredzējušu profesionāļu rokās

Pēc operācijas veikšanas, jums būs jāpavada vidēji viena diena stacionārā, kur par jums parūpēsies mūsu personāls.

Operācijas informācija

Facelift (Sejas pacelšanas operācija)

Sejas plastiskā operācija ir ķirurģiska procedūra, lai mazinātu novecošanās redzamās pēdas uz sejas un kakla. 

Facelift parasti atjauno  sejas un kakla struktūru. Šī procedūra tiek saukta arī par ritidektomiju, jo tās laikā tiek izlīdzinātas  dziļākas sejas grumbas.

Parasti šāda norise ir nepieciešama un to veic cilvēkiem 40-60 gadu vecumā, kad ar citām minimāli invazīvajām procedūrām (hialuronskābes injekcijas, aparātu procedūras, ķirurģiskie un mezodiegi) netiek iegūts vēlamais rezultāts. 

Operācija

Pilnas facelift operācijas gaitā tiek veikta sejas vidusdaļas un lejasdaļas ādas un dziļāko audu nostiepšana, liekās ādas likvidēšana. 

Vairāk par operāciju : Paceļot un nostiprinot audu dziļākās struktūras- zemādas tauku spilventiņus, kā arī muskuļu un saistaudu struktūru – tiek iegūts ilgtspējīgs efekts.

Parasti šo procedūru savieno ar kakla plastiku, nepieciešamības gadījumā veicot kakla lieko taukaudu izņemšanu vai atsūkšanu, kā arī kakla platā muskuļa plastiku, lai atjaunotu un padarītu izteiksmīgāku žokļa un kakla līniju. 

Grieziena līnija parasti tiek veikta,  sākot no deniņu zonas matainās daļas, virzoties uz leju gar auss priekšējo daļu pa dabiskajām līnijām, pabeidzot griezienu aizauss rajonā. Tādēļ pēc laika rētas kļūst neredzamas vai minimāli ieraugāmas.

Mini facelift vai mid facelift

Neliela sejas ādas noslīdējuma gadījumā, kad rodas žokļa līnijas izmaiņas un sejas vidus daļas apjoma zudums ar tauku spilventiņu noslīdējumu, var veikt mini facelift  vai mid facelift.  Tad caur nelieliem griezieniem deniņu zonā vai caur apakšējo plakstiņu operācijas griezieniem ( zemskropstu vai transkonjunktivālo griezienu) tiek veikta sejas vidējās daļas apjoma korekcija un nedaudz paceltas dziļākās zemādas struktūras. Nepieciešamības gadījumā šo operāciju var veikt pat gados jaunākiem cilvēkiem.

  • Sejas ādas un zemādas audu struktūras uzlabošanai, dziļo grumbu likvidēšanai, kā arī zudušā tilpuma atjaunošanai,  facelift operāciju papildina ar cilmes jab reģeneratīvo šūnu bagāto tauku injekcijām (lipofilingu- mikrograftings, nanograftings). Tad audi tiek iegūti no paša cilvēka taukiem, operācijas laikā tos atsūcot no problēmu zonām ķermenī un  apstrādājot centrifūga sistēmā. Tā tiek iegūti blīvākas vai šķidrākas konsistences cilmes audi, kas ir bagāti ar šūnām. Tāpat operācijas laikā ir iespējams veikt arī PRP jeb trombocītiem bagātās plazmas injekcijas. Šīs abas procedūras summējot,  tiek būtiski uzlabota ādas kvalitāte, uzlabots sadzīšanas process un veicināta audu dabiskā pašatjaunošanās. Secīgi, tiek veikta ilgtspējīga un pilnvērtīga sejas atjaunošana.
  • Bieži vien operāciju papildina arī ar sejas augšējās daļas korekciju (augšējo un apakšējo plakstiņu operāciju vai pieres un uzacu pacelšanu).

Operācijas ilgums

Atkarīgs no operācijas apjoma. Parasti ilgst 2-4 h.

Anestēzijas veids

Vispārējā anestēzija, mērķa kontrolēta anestēzija vai lokāla anestēzija ar nomierinošiem līdzekļiem.

Pēc operācijas

Pacients parasti vienu diennakti pavada stacionārā mediķu uzraudzībā, kur nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināta pretsāpju  vai prettūskas terapija.

Nākamajā dienā tiek nomainīts pārsējs, un pacients tiek izrakstīts no stacionāra.

Atveseļošanās

Pēc operācijas tūska pacientam samazinās 3-5  dienu laikā, sejas pietūkums izzūd pēc 7-10  dienām, zilumi izzūd 10-14  dienu laikā. Pirmās dienas vēlams nēsāt  kompresijas pārsēju. Ikdienas gaitās var atgriezties jau pēc 2  nedēļām

Vismaz mēnesi ieteicams ierobežot sportiskas aktivitātes, pirtis, vannas. Vairākus mēnešus vajadzētu ierobežot uzturēšanos tiešajos saules staros, lietot aizsargkrēmus ar SPF-50.

 

Rezultāts

Tiek iegūtas atjaunotas sejas kontūras. Tas ir ilgtspējīgs un dabisks efekts, kas saglabājas  5- 10 gadus. Parasti cilvēki ar prieku secina, ka ir kļuvuši par 7-10 gadiem jaunāki.

Speciālisti
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
BUJ

Kur lokalizējas griezieni un pēcoperācijas rētas facelift gadījumā?

Klasiskā facelift grieziena gaita sniedzas no deniņu zonas gar auss priekšējo malu, apkārt auss ļipiņai un pa aizauss kroku. 

Vai facelift operāciju var veikt kopā ar citām operācijām?

 Facelift operācija pati būtībā ir gara operācija, bet to var kombinēt ar uzacu, kakla zonas, plakstiņu korekcijas operāciju vai ar kādu citu, ne īpaši apjomīgu operāciju. 

Cik ilgi pēc operācijas pacientam ir jāpaliek stacionārā?

Parasti pacients stacionārā pavada vienu diennakti un pēc tam turpina ārstēšanos mājās. 

Kāds ir pēcoperācijas periods?

Pacientam pēc operācijas pirmajās divās nedēļās novēro tūskas un zemādas asinsizplūdumu mazināšanos. Nepieciešams nēsāt elastīgo pārsēju. Diegu evakuāciju veic 7.-14. pēcoperācijas dienā. 

Operācijas cena

Sejas kontūru korekcija (Facelift)

no 4000 €

Operācijas cenā ietilpst operācija, anestēzija, uzturēšanās stacionārā un sekojošu atlabšanas procesu izmaksas. Operācijas cenai var tikt piemērota piemaksa īpaši sarežģītos gadījumos atkarībā no operācijas ilguma.

Midfacelift

no 3400 €

Operācijas cenā ietilpst operācija, anestēzija, uzturēšanās stacionārā un sekojošu atlabšanas procesu izmaksas. Operācijas cenai var tikt piemērota piemaksa īpaši sarežģītos gadījumos atkarībā no operācijas ilguma.

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani