Sīkdatņu politika

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

SIA "Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs" tīmekļa vietnē http://www.mikrokirurgija.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes pienācīgu darbību.

Kas ir sīkdatnes (jeb angļu valodā “cookies”)?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst konkrēto sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā apmeklētās tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu ierīces iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Funkcionāli nepieciešamās sīkdatnes. Tās palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, palīdz tīmekļa vietnei atcerēties jūsu ierīci un nodrošināt vietnes adekvātu darbību, sniedzot pamata funkcijas un nodrošinot navigāciju. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevar pareizi funkcionēt.

Likums paredz, ka mēs varam saglabāt sīkdatnes Jūsu ierīcē, ja tās ir nepieciešamas šīs vietnes darbībai.  

Kā pārvaldīt sīkdatnes?

Jūs varat sīkdatnes kontrolēt vai izdzēst. Ir iespējams izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta jebkādu vai konkrētu sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Tomēr šādi rīkojoties, pastāv iespēja, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies un atsevišķus iestatījumus Jums nāksies pielāgot pašrocīgi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni. Vairāk par sīkdatnēm lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/

Kontaktinformācija

Par sīkdatņu izmantošanu un datu apstrādi šajā tīmekļa vietnē atbild SIA "Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs", reģistrācijas numurs 40003524503, juridiskā adrese: Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024.

Jautājumus saistībā ar šo Paziņojumu par sīkdatņu izmantošanu lūgums iesnieguma formā sūtīt uz e-pastu: datu.aizsardziba@mcl.lv

Piesakieties konsultācijai