Kāpēc mēs

Augsta profesionalitāte 
Jums palīdzēs starptautiski pazīstami Latvijas vadošie plastikas ķirurgi un rokas ķirurgi, kas profesionālās zināšanas apguvuši un regulāri papildina ASV, Singapūras, Norvēģijas, Vācijas un Austrijas klīnikās. No mūsu enerģiskajiem speciālistiem mācās citi vietējie kolēģi – jūs būsiet patiesi drošās rokās! 

Multidisciplināra pieeja
Mūsu komandu veido pieredzes bagāti plastikas ķirurgi, traumatologi ortopēdi, rokas ķirurgi, bērnu ķirurgi, anesteziologi, reanimatologi, ergoterapeiti un diagnostiskās radioloģijas speciālisti. Tas nozīmē, ka saņemsiet visu nepieciešamo speciālistu konsultācijas un palīdzību vienuviet. 

Komfortabli apstākļi 
Pēc operācijas jūs varēsiet netraucēti atpūsties mājīgās telpās, kur par jums rūpēsies pieredzējis un atsaucīgs personāls. Nodrošinām ērtu servisu, personīgu attieksmi un konfidencialitāti.

Garantēta kvalitāte par pieejamu cenu
Mēs nodrošinām augstu kvalitāti – strādājam pēc starptautiski atzītām metodēm (evidence based medicine), izmantojam tikai jaunākās tehnoloģijas, materiālus un aprīkojumu. Garantējam lielisku rezultātu, par kuru jūs nepārmaksāsiet!

Darba laiks 24/7 
Mikroķirurģijas centrs strādā visu diennakti, jo ir vienīgā Latvijas ārstniecības iestāde, kur piešuj traumatiski zaudētas ķermeņa daļas. Jebkurā diennakts laikā jums ir pieejama kvalificētu speciālistu palīdzība.

Pieejamība
Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.60, iestāde ir brīvi pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Piesakieties konsultācijai