Rokas ķirurģijas klīnika

Mikroķirurģijas centrs ir viens no vadošajiem un lielākajiem plastiskās ķirurģijas centriem Baltijas valstīs. Mikroķirurģijas centrs nodrošina augstas kvalitātes uz medicīnas zinātnes pierādījumiem balstītus pakalpojumus (evidence based medicine), kas ļauj sniegt vislabākos ārstēšanas rezultātus, garantējot pacientam maksimālu drošību. Kvalificētie speciālisti un augstie drošības standarti ir padarījuši Mikroķirurģijas centru par pazīstamu un respektablu medicīnas iestādi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un pasaulē.

Mikroķirurģijas centra organizētais Baltijas rokas ķirurgu kongress ir kļuvis par Austrumeiropas reģionālas nozīmes pasākumu, kur pieredzes apmaiņā ierodas rokas ķirurgi un mikroķirurgi ne tikai no Baltijas un Skandināvijas valstīm, bet arī pasaules vadošie nozares speciālisti.

Mikroķirurģijas centra vēsture sākās 1985. gadā, kad slimnīcā „Gaiļezers” tika izveidota vienīgā specializētā Mikroķirurģijas nodaļa Latvijā. Tajā apmācību un praktisko darba pieredzi ieguvuši lielākā daļa Latvijas plastikas ķirurgu.

Mikroķirurģijas centra ārstu komandu veido jauni, enerģiski un jau pieredzes bagāti plastikas un rokas ķirurgi, traumatologi ortopēdi, bērnu ķirurgs un ergoterapeits, kas profesionālās zināšanas apguvuši, apgūst un papildina, periodiski strādājot pilnas klīniskas atbildības darbu ASV, Singapūras, Norvēģijas, Vācijas un Austrijas klīnikās. Tur iegūtā pieredze, kontakti ar ārzemju kolēģiem, kā arī patiesā interese par savu darbu ļauj sekot līdzi jaunumiem nozarē un progresīvākās metodes ieviest arī Latvijas plastiskajā ķirurģijā.

Pašlaik Mikroķirurģijas centrs ir akadēmiskā bāze medicīnas studentiem un rezidentiem, kam nepieciešama apmācība plastiskās un rokas ķirurģijas programmās. Mikroķirurģijas centrā apmācību plastiskās un rokas ķirurģijas programmās bieži izvēlas apgūt arī ārsti no ārzemju klīnikām.

Mikroķirurģijas centra Rokas ķirurģijas klīnika ir specializējusies plaukstas ķirurģijā, veicot gan akūtas, gan plānveida rokas operācijas. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur cilvēkiem piešuj traumatiski zaudētas ķermeņa daļas. Pacienti ar rokas traumām var vērsties pēc palīdzības 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā, kur ir pieejama kvalificētu rokas ķirurgu un mikroķirurgu palīdzība.

Mikroķirurģijas centra Rokas ķirurģijas klīnika sniedz plašu plānveida medicīnisko pakalpojumu klāstu pacientiem ar rokas slimībām. Pateicoties Mikroķirurģijas centra starptautiskai atpazīstamībai, popularitāte piesaista arvien vairāk pacientu no ārzemēm, kuri labprāt brauc pie mums ārstēties. Ārzemju pacienti izvēlas Mikroķirurģijas centru, jo novērtē augstos kvalitātes un pacientu drošības standartus, labu servisu, kā arī saprātīgu pakalpojumu cenu.

 

PIERAKSTS KONSULTĀCIJĀM: +371­ 67969830 un +371­ 20284685

 

Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe

MĀRTIŅŠ KAPICKIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

JĀNIS KRUSTIŅŠ, sertificēts traumatologs-ortopēds, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

ULDIS KRUSTIŅŠ, traumatologs-ortopēds, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

 

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

DZINTARS OZOLS, sertificēts bērnu ķirurgs, plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

KALVIS PASTARS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe

MĀRIS KRŪMIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

ERVĪNS LAVRINOVIČS, plastiskās ķirurģijas rezidents

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai