Labdabīgu un ļaundabīgu ādas, muskuļu un kaulu veidojumu ārstēšana

Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnikas ķirurgi ārstē arī ļaundabīgus un labdabīgus ādas, muskuļu un kaulu veidojumus. Šo veidojumu ārstēšana bieži notiek kopā ar onkologu. Veidojumus ādas virsējos slāņos var likvidēt ar lāzeru. Citus nekomplicētus ādas un muskuļu veidojumus ķirurgs izgriež, cenšoties atstāt pēc iespējas mazāku rētu. Ja veidojums ir liels, tad pēc veidojuma izgriešanas radušos audu defekta vietu plastikas ķirurgs rekonstruē ar līdzīgiem audiem, lai slimās ķermeņa daļas funkcionālais un kosmētiskais defekts būtu minimāls.

Ļaundabīga ādas vēža operācijas apjoms ir daudz lielāks nekā labdabīgu veidojumu izgriešana. Šādos gadījumos tiek izmantota veselo audu pārstādīšanas mikroķirurģikā metode. Papildus operācijai var būt nepieciešamas vēl citas ārstēšanas metodes (apstarošana, ķīmijterapija u. c.), ko nosaka onkologs.

Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnikā tiek veikta arī jebkuras citas orgānu sistēmas onkoloģisko slimību ķirurģiska ārstēšana vai šādas ārstēšanas posmi, ja audzēju izņemšanas rezultātā veidojas plaši mīksto audu vai kaulu defekti, kuru novēršanai ir nepieciešama mikroķirurģiska veselu audu pārstādīšana.


Maksas cenrādi varat apskatīt šeit.
 
Piesakieties konsultācijai