Visbiežāk uzdotie jautājumi

Vai pēc krūšu implantu ievietošanas vēl ir iespējama barošana ar krūti?

Jā. Krūšu palielināšana un krūšu implanta ievietošana neietekmē barošanu ar krūti. Tomēr, ja nākotnē plānojat bērnu barot ar krūti, informējiet par to savu plastikas ķirurgu.

Vai ir noteikts vecums, kurā vislabāk veikt kosmētisko operāciju?

Tas atkarīgs no procedūras un katra atsevišķā gadījuma. Konsultējieties ar plastikas ķirurgu, lai noskaidrotu, vai Jums var veikt iecerēto kosmētisko operāciju.

Cik daudz svara var zaudēt pēc tauku atsūkšanas operācijas?

Tauku atsūkšana nav svara zaudēšanas procedūra. Pacientiem nevajadzētu cerēt uz lielu svara zudumu tauku atsūkšanas operācijā. Patiesībā, jo lielāks daudzums tauku tiek atsūkts, jo vairāk palielinās nopietnu komplikāciju risks. Tomēr, ņemot vērā, ka tauki tiek atsūkti kosmētiski svarīgās vietās, šī procedūra ievērojami uzlabo izskatu.

Vai krūšu implanti var plīst?

Jebkuram plastiskās ķirurģijas veidam ir noteikts komplikāciju risks. Krūšu implanti diemžēl nav mūžīgi. Jaunās paaudzes implanti kalpo ļoti ilgi – 15–20 gadus – un plīst ļoti reti. Tie satur silikona želeju, kas pa plīsumu neiztek apkārtējos audos, kā tas notika ar vecajiem implantiem. Šo problēmu vislabāk apspriest ar plastikas ķirurgu.

Kāds ir pareizais krūšu implantu izmērs?

Krūšu implanta izmēru pacienti kopā ar ārstu noskaidro konsultāciju laikā. Tomēr tikai tās sievietes, kuras ir reālistiskas savās vēlmēs, ir piemērotas šai operācijai. Nevajadzētu gaidīt, ka līdzšinējā A izmēra krūštura vietā pēc operācijas Jums būs nepieciešams D izmērs.

Vai plastiskā ķirurģija nav bīstama?

Katras ķirurģiskas procedūras laikā ir iespējamas komplikācijas. Tās iespējamas arī pēc plastiskās operācijas. Viens no veidiem, kā samazināt šo risku, ir rūpīgi ievērot ārsta norādījumus pirms un pēc plastiskās operācijas. Ja Jums ir kaut mazākās bažas par konkrēto procedūru, izsakiet tās savam ķirurgam.

Vai kosmētiskajām operācijās ir nepieciešama anestēzija?

Anestēzija nepieciešama gandrīz visām ķirurģiskajām procedūrām. Pajautājiet savam ķirurgam, kāda anestēzija tiks veikta jūsu kosmētiskajā operācijā.

Kad es varēšu atgriezties darbā?

Atveseļošanās periods ir atkarīgs no procedūras un arī no pacienta. Pēc dažām procedūrām pacients var atgriezties darbā jau pāris dienu laikā, bet dažām procedūrām nepieciešama nedēļa vai ilgāk.

Vai pēc kosmētiskās operācijas var redzēt rētas?

Tas atkarīgs no kosmētiskās operācijas. Dažām procedūrām, piemēram, krūšu palielināšanai, ārsti cenšas veikt griezumus vietās, kur rētas nebūs redzamas. Dažām kosmētiskajām operācijām ir rētas, ko praktiski neredz, ir tādas, kas ar laiku kļūst gaišākas un pēc sadzīšanas praktiski neredzamas, tomēr tās nekad pilnībā neizzūd.

Cik procedūru ir iespējams veikt vienlaicīgi?

Ir iespējams veikt vairākas plastiskās operācijas vienlaicīgi. Ne visas operāciju kombinācijas ir vēlamas, tāpēc pareizo un drošo iespēju var izvēlēties un ieteikt tikai ārsts. Ārsts uzņemas atbildību par vairāku plastisko operāciju vienlaicīgu veikšanu. Ieguvums ir tas, ka atveseļošanās periods ir viens un nav jākavē darbs vai jāņem atvaļinājums vairākkārt. Tomēr pastāv lielāks komplikāciju risks. Piemēram, veicot vairākas procedūras, pacients ilgāku laiku atrodas vispārējā narkozē.

Cik maksā vēdera ādas nostiepšanas operācija?

Visas cenas ir iespējams noskaidrot, piezvanot uz Plastiskās ķirurģijas klīniku. Tās var precīzi uzzināt arī ārsta konsultācijas laikā.

Kuru ķermeņa daļu uzlabošanai var lietot liposkulptūru?

Liposkulptūras procedūru var izmantot visur, kur ir lieki tauki. Bet pašas populārākās ķermeņa zonas ir kakls, augšdelmi, pie padusēm, gurni, ciskas, ceļu iekšpusē, vēdera zona.

Piesakieties konsultācijai