Sejas un ķermeņa korekcija ar tauku injekcijām

Procedūra: procedūru veic gan estētiskā izskata uzlabošanai, gan traumu un operāciju radīto mīksto audu defektu novēršanai. Estētiskos nolūkos tauku injekcijas veic ķermeņa un sejas rajonos, kuri dabīgās novecošanas vai ķermeņa svara izmaiņu dēļ zaudējuši apjomu, kā arī gadījumos, kad vēlas ķermenim piešķirt papildu apjomu noteiktās vietās. Rekonstruktīvajā ķirurģijā tauku injekcijas tiek veiktas ķermeņa vai sejas mīksto audu defektu vietās, kas izveidojušies pēc operācijām vai traumām.

Operācijas ilgums: 1–2 stundas vai vairāk (atkarībā no veicamā darba apjoma).

Anestēzija: vispārējā.

Ārstēšana: veicot nelielas korekcijas – ambulatora, veicot liela apjoma korekcijas – īsa stacionāra ārstēšanās.

Atveseļošanās: pēc tauku atsūkšanas operācijas 2–3 nedēļas ir jānēsā piegulošs, elastīgs apģērbs, kas samazina tūsku, asinsizplūdumus, novērš nelīdzenas ādas veidošanos. Dažas dienas pēc liposkulptūras operācijas operētajā vietā būs jūtams diskomforts, nelielas dedzinošas sāpes. Darbā var atgriezties pēc 1–2 nedēļām, lielāku fizisko slodzi var atsākt pēc 2–4 nedēļām, tūska un zilumi pilnībā izzūd 1–6 mēnešu laikā. Tauku injekcijas vietā pirmo dienu laikā vērojams apsārtums, lokāla tūska, asinsizplūdums, viegla notirpuma sajūta. Vienmēr jāatceras, ka, veicot procedūru, tiek veikta hiperkorekcija, jo statistiski 30–50% no pārstādītajiem taukiem neiedzīvojas un dabīgi uzsūcas.

Rezultāts: šī ir laba metode pacientiem, kuri vēlas veikt korekcijas ar sava organisma audiem. Metodes izmantošanas rezultātā novēro rētu kvalitātes uzlabojumu taukaudu injekcijas apvidū

Vairāk par procedūru lasiet šeit.


Maksas cenrādi varat apskatīt šeit.


Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai