Krūšu samazināšana, pacelšana

Krūšu samazināšanas operācija

Sievietēm ar pārāk lielām krūtīm krūšu samazināšanas operācijai var būt izšķiroša nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā. Šī procedūra ne tikai samazina krūtis, bet atbrīvo no daudzām psiholoģiska un fiziska rakstura problēmām. Pārāk lielas krūtis var izraisīt muguras, kakla, plecu sāpes un citas veselības problēmas. No visām plastiskajām operācijām krūšu samazināšana ir pirmajā vietā pacientu apmierinātības ziņā.

Procedūra: krūšu samazināšanas operācijas laikā tiek izgriezti liekie krūšu audi un āda, padarot krūtis daudz proporcionālākas ķermenim. Krūts areola tiek samazināta vai arī pārvietota.

Operācijas ilgums: 2–4 stundas.

Anestēzija: vispārējā.

Ārstēšana: stacionāra.

Atveseļošanās: pēc krūšu samazināšanas operācijas 2–5 dienas saglabāsies sāpes un diskomforts krūšu apvidū. 4–5 nedēļas pēc operācijas jāierobežo lielāka fiziskā slodze.

Rezultāts: paliekošs.

Krūšu pacelšanas operācija
 
Krūšu pacelšanas vai formas maiņas operāciju parasti izvēlas sievietes, kuras grib, lai krūtis būtu stingrākas, augstākas un jauneklīgākas. Krūšu pacelšana var atjaunot sievietes figūru, uzlabot noslīdējušu krūšu formu, tādējādi ļaujot justies skaistākai un iekārojamākai.
 
Procedūra: krūšu pacelšanas operācijas laikā nokarenas, noslīdējušas krūtis tiek paceltas, nogriežot lieko ādu un pārvietojot audus un krūšu galus.
 
Operācijas ilgums: 1–3 stundas.
 
Anestēzija: lokālā ar nomierinošiem līdzekļiem vai vispārējā.
 
Ārstēšana: stacionārā 1 diennakti.
 
Atveseļošanās: 1–3 dienas pēc krūšu pacelšanas operācijas ir sāpes un diskomforts krūšu apvidū, darbā var atgriezties pēc 1 nedēļas. Lielāku fizisko slodzi var atsākt pēc 1 mēneša. Rētas izzūd pēc vairākiem mēnešiem vai vēlāk.
 
Rezultāti: dažādi. Gravitācijas spēka iedarbība, grūtniecība, novecošana un svara izmaiņas var radīt jaunu krūšu noslīdēšanu. Rezultāts būs ilgāks vai uzlabosies, ja vienlaikus krūšu formas maiņai ievieto krūšu implantus.

Maksas cenrādi varat apskatīt šeit.
 


 

Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai