Endoskopiska uzacu pacelšana

Novecošanās, gravitācija un saules iedarbība rada pirmās izmaiņas sejas augšējā trešdaļā. Sāk veidoties pieres krunciņas, pakāpeniski nolaižas uzacis, uz pieres izveidojas horizontālās un vertikālās jeb tā saucamās dusmu krokas, augšējo plakstiņu āda pārklājas pāri skropstu līnijai. Tas viss rada nogurušu un dusmīgu izskatu. Pieres zonas atjaunojošās operācijas jeb endoskopiskās uzacu pacelšanas laikā tiek  paceltas uzacis, samazināts augšējo plakstiņu ādas noslīdējumus, kā arī izlīdzinātas vertikālas un horizontālās pieres grumbas.
 
Endoskopiska uzacu pacelšana
 
Mērķis: atjaunot dabīgo nolaidušos uzacu un pieres zonas pozīciju un izlīdzināt horizontālās un vertikālās grumbas pieres rajonā.
 
Procedūra: pieres un uzacu pacelšanas operācijas iedala divās lielās grupās: atvērtā (klasiskā) un endoskopiskā.
  • Atvērtā jeb klasiskā pieres/uzacu pacelšanas operācijā tiek veikts viens garš ādas grieziens, kas stiepjas no vienas auss rajona līdz otram gar pieres matainās daļas robežu.
  • Endoskopiskās uzacu pacelšanas operācijas laikā caur nelieliem ādas griezieniem galvas matainajā daļā, kopumā pieciem, tiek ievadīti speciāli endoskopijas instrumenti. Endoskopijas kamera ļauj ķirurgam ieraudzīt visas anatomiskās struktūras un kontrolēt katru operācijas soli televizora ekrānā, lai droši veiktu operāciju.
Anestēzija: vispārējā
 
Operācijas ilgums: pieres/uzacu pacelšanas operācija vidēji ilgst 1-2 stundas. Pacients pēc operācijas 1 diennakti pavada stacionārā.
 
Atveseļošanās periods: atveseļošanās periods ilgst vidēji 1-2 nedēļas. Pēc operācijas var būt apsārtums, lokāla tūska, kas pakāpeniski pazūd pirmo divu nedēļu laikā pēc operācijas.

Vairāk par procedūru lasiet šeit.
 

Maksas cenrādi varat apskatīt šeit.
 
 

Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai