Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcija (Blefaroplastika)

Acis vislabāk par visām sejas daļām parāda to, kā cilvēks jūtas. Kad acis ir dzirkstošas un modras, cilvēks ir enerģisks, labi atpūties un apmierināts. Bet, ja zem acīm ir maisiņi un tumši loki, kā arī ir noslīdējuši acu plakstiņi, var rasties iespaids, ka esat dusmīgs, norūpējies un nelaimīgs. Tad ir laiks padomāt par acu plakstiņu kosmētisko operāciju.

Acu plakstiņu korekcijas operācija

Procedūra: noslīdējuši acu plakstiņi, maisiņi, tumši loki zem acīm tiek likvidēti, izņemot liekos taukaudus, ādu un muskuļaudus ap acīm. Brūces tiek sašūtas ar smalkiem diegiem, kas atstāj gandrīz nemanāmas rētas.

Operācijas ilgums: 1–3 stundas.

Anestēzija: lokālā, kombinējot ar nomierinošiem līdzekļiem, vai vispārējā.

Ārstēšana: ambulatora; vienlaicīgi veicot augšējo un apakšējo plakstiņu korekciju, pacients pirmo pēcoperācijas nakti pavada stacionārā.

Atveseļošanās: lai samazinātu tūsku un zilumu veidošanos, ieteicams lietot aukstas kompreses. Lasīt var jau 2. vai 3. dienā pēc acu plakstiņu korekcijas operācijas, kontaktlēcas var atsākt lietot pēc 2 nedēļām vai vēlāk, alkoholu var lietot pēc 3 nedēļām. Zilumi un tūska saglabājas 2–3 nedēļas. Rētas 6–8 mēnešu laikā pakāpeniski kļūst gaišākas un nemanāmākas, līdz nav saredzamas vispār.

Rezultāti: acu plakstiņu korekcijas operācija palīdz izskatīties jaunākam, efekts saglabājas vairākus gadus, reizēm pastāvīgi.

 

Maksas cenrādi varat apskatīt šeit.


Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai