Plastiskās ķirurģijas klīnika

alt

Mikroķirurģijas centra Plastiskās ķirurģijas klīnika specializējas estētiskajā (kosmētiskajā) ķirurģijā. Šeit pacientiem tiek piedāvātas visas pasaulē populārākās sejas, krūšu un ķermeņa plastiskās operācijas.

Mikroķirurģijas centra speciālisti ir vieni no pieredzējušākajiem plastikas ķirurgiem Latvijā. Centrs ir dibināts 2000. gadā, taču tā vēsture sākās jau 1985. gadā, kad slimnīcā „Gaiļezers” tika izveidota vienīgā specializētā Mikroķirurģijas un plastiskās ķirurģijas nodaļa Latvijā. Tajā apmācību un praktisko darba pieredzi ieguvuši lielākā daļa Latvijas plastikas ķirurgu.

Mikroķirurģijas centra Plastiskās ķirurģijas klīnika atrodas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā „Gaiļezers”, kas nodrošina pacientiem augstu medicīniskā pakalpojuma kvalitāti un maksimālu drošību. Plastiskās operācijas tiek veiktas ar mūsdienīgu, īpaši plastiskajām operācijām piemērotu aparatūru speciāli aprīkotā operāciju zālē. Stacionārā par pacientiem rūpējas pieredzējis un draudzīgs personāls. Pacientiem ir iespēja izvēlēties labiekārtotas palātas ar atsevišķu tualeti, dušas telpu, telefonu un TV.

PIERAKSTS KONSULTĀCIJĀM: +371­ 67969830 un +371­ 20284685

 

Šos pakalpojumus varat saņemt pie mūsu speciālistiem:

HARALDS ADOVIČS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

ANDA GAILE, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

GUNDARS KRAUKLIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

PĒTERIS LAUCIS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

MARTA RUDAKOVSKA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

AIVARS TIHONOVS, sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

NONNA TOMIŠEVA, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe

JĀNIS ZARIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

MĀRIS KRŪMIŅŠ, sertificēts plastikas ķirurgs

Piesakieties konsultācijai