Krūšu palielināšana

Ja krūtis šķiet pārāk mazas vai nesimetriskas, ir vēlme atjaunot zudušo apjomu, piemēram, pēc bērna barošanas vai ievērojama svara zuduma –  krūšu palielināšana jeb augmentācija ir labākais risinājums.

Silikona krūšu implanti tiek ievietoti zem krūšu dziedzeriem vai muskuļa. Mūsdienīgiem krūšu implantiem ir ilgs garantijas laiks, tie nerada audzēju risku, nav alerģiski un netraucē grūtniecībai – sievietei ir iespēja zīdīt mazuli. Griezumu veic dabiskajā krokā zem krūtīm, padusēs vai apkārt krūšu gala oreolai, tāpēc rētas ir gandrīz nemanāmas. Operāciju veic vispārējā anestēzijā, pēc operācijas klīnikā jāuzturas vienu nakti, septītajā dienā pēc operācijas izņem diegus un tad pirmo nedēļu ir jānēsā elastīgā saite, ja implanti atrodas zem muskuļa, tad arī krūšu lenta (līdz mēnesim). Krūšu palielināšanas cena ir atkarīga no implantu izvēles.

Pieteikties konsultācijai
Krūšu palielināšana
1Solis

Piesakieties uz konsultāciju

Tās laikā pārrunājot vēlmes un vajadzības ar speciālistu varēsiet gūt skaidrību par iespējām, kā varat uzlabot savu veselību, justies skaisti un atgūt pašpārliecinātību.

2Solis

Veiciet drošu procedūru

Mūsu operācijas veiks kāds no mūsu piedzējušajiem ārstiem un ķirurģiem. Operācija ir vienu līdz divas stundas gara, kuras laikā jūs saņemat anestēziju.

3Solis

Atlabstiet, pieredzējušu profesionāļu rokās

Pēc operācijas veikšanas, jums būs jāpavada vidēji viena diena stacionārā, kur par jums parūpēsies mūsu personāls.

Operācijas informācija

Procedūras apraksts

Krūšu palielināšanas operācijas laikā ar implantiem tiek uzlabota krūšu forma un izmērs. Implantus ievieto tieši zem krūts dziedzeraudiem vai dziļāk – zem krūškurvja priekšējās sienas muskuļa. Pateicoties plašai implantu izmēru, tilpumu un formu izvēlei, katrai sievietei tiek izvēlēts piemērotākais variants.

Operācijas ilgums

1–2 stundas.

Anestēzija

vispārējā.

Ārstēšana

stacionārā 1 diennakti.

Atveseļošanās

 1–6 dienas pēc krūšu palielināšanas operācijas ir sāpes un diskomforts krūšu apvidū, darbā var atgriezties pēc vairākām dienām, fiziskās aktivitātes un kontakts ar krūtīm – pēc 3–4 nedēļām, rētas izzūd pēc 1 gada vai vēlāk.

Rezultāti

Dažādi. Ilgtermiņā var rasties nepieciešamība krūšu implantus izņemt vai nomainīt.

Image

Dr. Krauklis par krūts palielināšanas operāciju un bērnu barošanu

Image

Krūšu implantu veidi – stāsta plastikas ķirurģe Marta Taurīte

Rezultāts pirms un pēc

Image Image

Krūšu palielināšana ar implantiem

Image Image

Speciālists: Anda Gaile

Image Image

Speciālisti
Latvijas Mikroķirurģijas centra vadītājs. Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Sertificēts plastikas ķirurgs
Sertificēta plastikas ķirurģe
Sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe
BUJ

Vai operāciju var veikt vasarā?

Operāciju var veikt visu cauru gadu!

Cik ilgs ir pēcoperācijas periods?

Pēcoperācijas periods ilgst 4-6 nedēļas, kuru laikā pakāpeniski uzsūcas zemādas hematomas, tūska. Pēc operācijas nepieciešams nēsāt elastīgo kompresijas  veļu.

Kas nosaka operācijas cenu?

Operācijas cena var mainīties atbilstoši pacientes izvēlētiem implantiem, kā arī, ja krūšu palielināšanas operāciju kombinē ar kādu citu papildmetodi (piemēram: tauku injekcijas vai kāda no krūšu formas korekcijām).  

Operācijas cena

Vienas krūts palielināšana

2250 €

Operācijas cenā ietilpst operācija mūsu speciālistu uzraudzibā, anestēzija (visparējā narkoze), uzturēšanās stacionāra palātā ar visām ērtībām, profesionālā aprūpe un sekojošu atlabšanas procesu izmaksaslīdz pilnīgai rehabilitācijai.

Krūšu palielināšana (Augmentācija)

no 3500 €

Cenā ietilpst krūšu palielināšanas operācija mūsu speciālistu uzraudzibā, krūšu implanti, anestēzija (visparējā narkoze), uzturēšanās stacionāra palātā ar visām ērtībām, profesionālā aprūpe un sekojošu atlabšanas procesu izmaksaslīdz pilnīgai rehabilitācijai.


Mūsu pacientu stāsti –

Mīļš paldies visai LMC ārstu komandai, anastezioloģei, medmāsiņām un visam personālam. Gribētos īpaši pateikties LMC ārstei Martai Taurītei par operāciju, ne tikai par operāciju, bet arī par attieksmi , par uzmanību, kuru daktere man veltīja pirms un pēc operācijas. Atbraucot uz konsultāciju pirms operācijas , uzreiz sapratu – tā ir mana ārste, es viņai uzticēšos, bija ļoti viegli, patīkami sarunāties ar ārsti. No visas sirds, Marta, es Jums novēlu veiksmi Jūsu smagajā darbā !!!!!!!!!!!!

Julija

Paldies dr. Jānis Zariņš! Saudzējiet sevi šai grūtajos laikos, lai Jūsu, un kolēģu darbs dod gandarījumu un laimi daudzām sievietēm!

Violeta Kalniņa

Piesakieties vizītei jau šodien, un jūtaties labāk savā ķermenī.

Piesakieties konsultācijai, izmantojot tiešsaistes sistēmu un mūsu administratore sazināsies ar Jums par ērtu vizītes laiku!

Pieteikties konsultācijai
Atzvani