Sagaidi rudeni ar apburošu smaidu!

30/08

Lai padarītu lūpas pilnīgākas, nav nepieciešams veikt ķirurģijas manipulācijas. Hialuronskābe ir viela, kas sastopama mūsu organismā, taču, cilvēkam novecojot, organisma saražotās hialuronskābes daudzums samazinās. Hialuronskābes daudzums pašos pamatos nosaka ādas elastību, kur tai ir svarīga nozīme ūdens uzturēšanai līdzsvarā, pasargājot ādu no deformācijas, grumbu veidošanās un vītuma.

Hialuronskābi izmanto arī lūpu apjoma un formas korekcijām, ko piedāvā arī mūsu centra speciālisti. Pati procedūra ilgst aptuveni pusstundu, un rezultāts ir redzams uzreiz. Līdzeklis tiek ievadīts zemādā, tādējādi palielinot lūpu apjomu. Iegūtais rezultāts nav pastāvīgs, tas saglabājas no pusgada līdz gadam, jo hialuronskābe laika gaitā uzsūcas organismā, tādēļ procedūru nepieciešams pēc laika atkārtot. Taču ir gadījumi, kad audi saglabā iegūto formu arī ilgāk.

Jāatceras, ka viens no lielākajiem hialuronskābes ienaidniekiem ir pārmērīga sauļošanās. To nelabvēlīgi ietekmē arī citi faktori, kā, piemēram, stress, pārmērīga medikamentu lietošana, novājināta imunitāte, diētas, datora radītais starojums, kā arī dažādi toksīni. Tādēļ pēc procedūras veikšanas būtu jāmēģina ierobežot iepriekš minētās lietas, lai hialuronskābe organismā dzīvotu ilgāk un skaistais smaids priecētu jūs un apkārtējos ilgāk!

Ar plašāku mūsu speciālistu piedāvājumu varat iepazīties šeit: http://www.mikrokirurgija.lv/pakalpojumi/kosmetiska-mikrokirurgija/sejas-ovala-konturu-grumbinu-korekcija-ar-injekcijam/

Atpakaļ uz sarakstu
Piesakieties konsultācijai