Mikroķirurģijas centram jauna klīnika

25/06

No šī gada jūnija Mikroķirurģijas centrs pieņem pacientus jaunajā klīnikā Rīgā, Brīvības gatvē 410. Jaunajā ambulatori konsultatīvajā klīnikā tiks sniegtas konsultācijas un pakalpojumi rokas ķirurģijā, rekonstruktīvajā mikroķirurģijā, kā arī plastiskajā ķirurģijā.

Jaunās klīnikas atklāšana ir likumsakarīgs solis, jo līdzšinējā infrastruktūra, kurā ārsti strādāja, bija zemākā līmenī, kā sniegto medicīnisko pakalpojumu līmenis. Lai arī lielākas operācijas joprojām tiks veiktas klīnikā, kas atrodas Rīgas Austrumu klīniskajā slimnīcā, tomēr jaunajā ambulatori konsultatīvajā klīnikā būs piemērota infrastruktūra, kas ļaus uzlabot pacientu apkalpošanas kvalitāti, kā arī veikt mazākas medicīniskas manipulācijas.

“Mikroķirurģijas centra speciālisti ar savu augsto kvalifikāciju jau sen ir pazīstami ne vien Latvijā, bet arī citur pasaulē. Diemžēl infrastruktūra, kurā mūsu ārsti strādāja, bija daudz zemākā līmenī nekā sniegto medicīnisko pakalpojumu līmenis. Jaunajā klīnikā strādāsim jaunās, labiekārtotās telpās un medicīnisko pakalpojumu sniegšanai izmantosim pilnīgi jaunu aprīkojumu. Tas ļaus ievērojami uzlabot pacientu apkalpošanas kvalitāti. Priecājamies, ka mūsu pacienti varēs saņemt konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu Rietumu klīniku līmenī!”, uzsver mikroķirurģijas centra ārsts Kalvis Pastars.

Atpakaļ uz sarakstu
Piesakieties konsultācijai