Labdabīgu un ļaundabīgu ādas, muskuļu un kaulu veidojumu ārstēšana

Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnikas ķirurgi ārstē arī ļaundabīgus un labdabīgus ādas, muskuļu un kaulu veidojumus. Šo veidojumu ārstēšana bieži notiek kopā ar onkologu. Veidojumus ādas virsējos slāņos var likvidēt ar lāzeru. Citus nekomplicētus ādas un muskuļu veidojumus ķirurgs izgriež, cenšoties atstāt pēc iespējas mazāku rētu. Ja veidojums ir liels, tad pēc veidojuma izgriešanas radušos audu defekta vietu plastikas ķirurgs rekonstruē ar līdzīgiem audiem, lai slimās ķermeņa daļas funkcionālais un kosmētiskais defekts būtu minimāls.

Ļaundabīga ādas vēža operācijas apjoms ir daudz lielāks nekā labdabīgu veidojumu izgriešana. Šādos gadījumos tiek izmantota veselo audu pārstādīšanas mikroķirurģikā metode. Papildus operācijai var būt nepieciešamas vēl citas ārstēšanas metodes (apstarošana, ķīmijterapija u. c.), ko nosaka onkologs.

Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnikā tiek veikta arī jebkuras citas orgānu sistēmas onkoloģisko slimību ķirurģiska ārstēšana vai šādas ārstēšanas posmi, ja audzēju izņemšanas rezultātā veidojas plaši mīksto audu vai kaulu defekti, kuru novēršanai ir nepieciešama mikroķirurģiska veselu audu pārstādīšana.


Jaunveidojumu izņemšana ar hist. 0,5 h lok.   -   no 170 EUR
Jaunveidojumu izņemšana ar hist. 1 h lok.   -   no 245 EUR
Lielu ādas, zemādas veidojumu excīzija   -   no 490 EUR
Veidojumu ekscīzija ar lokālu plastiku   -   no 570 EUR
Veidojumu ekscīzija, plastika:
            ar aksiālu lēveri   -   no 1430 EUR
            distantu lēveri (2 operācijas)   -   no 1690 EUR
            ADP   -   no 720 EUR
            brīvu lēveri  -   no 2870 EUR
Dziļi esoša veidojuma excīzija kaklā   -   no 1710 EUR
Veidojumu ekscīzija sejā ar lokālu plastiku   -   no 570 EUR
Piesakieties konsultācijai