Jauns 3D liposakcijas aparāts - EVA sp®6

08/05

Mikroķirurģijas centrā tagad pieejams viens no modernākajiem 3D tehnoloģijas liposkulptūras aparātiem „EVA sp®6”, kuram raksturīga teicama precizitāte un samērā īss pēcoperācijas atjaunošanās posms.

Inovatīvajam 3D tehnoloģijas tauku atsūkšanas aparātam „EVA sp®6” piemītošās priekšrocības:

  • netiek radīti ādas un muskuļaudu bojājumi;
  • liposkulpturēšana tauku atsūkšanas zonās ir precīzāka, vienmērīgāka;
  • pēcoperācijas periodā audu tūska ir neliela, turklāt arī zemādas asinsizplūdumi jeb zilumi ir minimāli;
  • procedūra ir maksimāli droša pacientam, tā garantē salīdzinoši īsu atjaunošanās periodu pēc operācijas.

Tauku atsūkšanas operācija ir otra populārākā estētiskās ķirurģijas operācija pasaulē. Tā ir ķermeņa formu koriģējoša operācija, kuras mērķis ir nevis samazināt ķermeņa masu, bet likvidēt hipertrofisko taukaudu uzkrājumu zonas, radot estētiski skaistas ķermeņa formas. Populārākās zonas ir pazode, augšstilbu iekšējās un ārējās virsmas, ceļgalu zona, vēdera priekšējā virsma, tomēr to pielieto arī apakšstilbu, sānu flangu, krūšu formas korekcijai.

Mikroķirurģijas centra plastikas ķirurģe Anda Gaile: „Literatūrā ir aprakstītas visdažādākās tauku atsūkšanas metodes. Katrai no tām ir savas iezīmes, tomēr jaunais 3D tehnoloģijas liposkulptūras aparāts „EVA sp®6” ļauj sasniegt vēlamo rezultātu ātrāk un efektīvāk, būtiski mazinot procedūras radītās nepatīkamās sajūtas.”

Paciente, kurai veikta tauku atsūkšanas procedūras gan ar līdzšinējām tauku atsūkšanas metodēm, gan izmantojot „EVA sp®6”, izteikusies šādi: “Salīdzinājumā ar iepriekšējo reizi, uzreiz pēc operācijas varēju pati doties mājup, neizjūtot lielas sāpes. Bija daudz mazāki zilumi, tūska, īsāks bija laika periods, kad izjutu diskomfortu pēc operācijas."

Atpakaļ uz sarakstu
Piesakieties konsultācijai