E-buklets par krūšu rekonstrukciju

19/03

Mikroķirurģijas centra speciālisti ir sagatavojuši bukletu, kas ļauj iepazīties ar dažādajiem krūts rekonstrukcijas veidiem, detalizēti izklāstot katras metodes būtību, plusus un mīnusus.

Svarīgi saprast, ka jebkura krūšu rekonstrukcijas operācija (ar vai bez implantiem) var prasīt atkārtotas, vairākas procedūras. Konsultējoties ar plastisko ķirurgu sievietes tiek informētas arī par cita veida operācijām, kas ļauj iegūt labāku simetriju, balansu un vizuālo izskatu (piemēram, veselās krūts augmentācija (palielināšana), pacelšana (mastopeksija), samazināšana (redukcija)).

Viens no noslēdzošajiem rekonstruktīvās operācijas etapiem ir areolas-zirnīša kompleksa rekonstrukcija. Areolas-zirnīša rekonstrukciju var veikt 6-12 mēnešus pēc krūts rekonstrukcijas pamatoperācijas veikšanas.

Jūsu plastiskais ķirurgs Jums sniegs plašu informāciju par tieši Jums vispiemērotāko metodi un sagaidāmajiem rezultātiem.

Nepieciešamo operāciju skaits, atveseļošanās un rehabilitācijas laiks ir individuāls katrai pacientei. Tādēļ ir tik svarīgi, lai jūsu onkologs un plastiskais ķirurgs strādātu kopā, plānojot tieši Jums vispiemērotāko rekonstrukcijas veidu un laiku.

Pievienotie faili

Atpakaļ uz sarakstu
Piesakieties konsultācijai